E4 EFORCAR

Eforcar, işini tutkuyla yapan takım arkadaşlarıyla muhteşem bir ekip oluşturduktan sonra 16 yıllık sektör tecrübesi eşliğinde kurulmuştur. Müşterilerine kusursuz ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Bunun sonucu olarak da markasına her geçen gün değer katmakta ve dünyadaki yenilikleri takip ederek sektöründe Türkiye liderliğini hedeflemektedir. Her ne kadar market arabalarının çok fazla özelliği olmayacağı düşünülse de, işini sevgiliyle ve tecrübeleriyle yaptığı için müşterileri tarafından olumlu yorumlar almaktadır.

Ayrıca, sahip olduğu farklı fikirler ve çözümler sayesinde de müşterileri için katma değerli ürünler tedarik etmektedir. Eforcar markamızı daha yakından tanımak ister misiniz? Müşterileri için her zaman daha iyiyi hedefleyen markamızı daha detaylı olarak gelin birlikte inceleyelim.

Eforcar Kimdir?

Eforcar, E4 Dış Ticaret ve Pazarlama Limited Şirketi’ne ait bir markadır. Şirketimiz 16 yıllık engin tecrübeler ışığında Bursa’da kurulmuş olup 1.000 m2’lik bir alanda faaliyetlerini yürütmektedir. Geniş depo alanımız sayesinde, her an yeterli miktarda market arabasını ve diğer ürünlerimizi müşterilerimize sunabilmekteyiz.

Marketinizde “Eforcar Rüzgarı” Esecek

Eforcar ürünleri isimlerini rüzgardan almaktadır. Bu ürünlerimiz isimleri ise Sirokko, Mistral, Alize, Junior, Muson, Wagon’dur. Marka içerisindeki bu isimlendirmeleri yaparken, ürünlerimizin hızlarını ve de çevikliklerini öne çıkartmak istedik.

Neden Rüzgar?

Markamızın her bir detayında rüzgarı görebilirsiniz. Bunun en büyük nedeni ise, rüzgar hızlıdır. Ürünlerimizin ortak özelliği ise sizi asla yarı yolda bırakmamaları ve hızlı olmaları göz önünde bulundurulduğunda, çok doğru bir seçim yaptığımız görülecektir.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı!

Kaliteli Hizmet ve %100 Müşteri Memnuniyeti

Eforcar markası olarak müşterilerimize her zaman kaliteli ve sorunsuz hizmetler sunmayı amaçlamaktayız. Tam da bu nedenle hem personellerimizi hem de şirketimizi bu doğrultuda yapılandırmaktayız. Kaliteli hizmetlerimiz ile sürekli olarak sektörün öncü firması olabilmeyi istiyoruz.

Sektörün lider markası olabilmek için de “mutlu müşteriler” ve “sorunsuz alışveriş deneyimi” bizler için en önemli 2 etken olmaktadır.

Lütfen İletişime Geçmekten Çekinmeyiniz

Markamız ve ürünlerimiz hakkında merak ettikleriniz mi var? Ya da herhangi bir ürünümüzü satın almak mı istiyorsunuz? Lütfen bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Ekip arkadaşlarımız sorularınız ve istekleriniz ile özel olarak ilgilenecek ve sizlere mükkemmel bir alışveriş deneyimi yaşatacaklar.

İletişim sayfamıza gitmek için tıklayabilirsiniz.